Украина

Megamap
Выбрать другой город

/ Вся Украина

Рідкий пінопласт - особливості використання

28 мая 2015 в 00:42  | Новости Украины 
Рідкий пінопласт - особливості використання

Пінопласт давно увірвався в наші життя в якості незамінного будівельного матеріалу, який підходить для використання в різних цілях. Він у своєму роді є практично незамінним. Сучасні майстри використовують останні технології і навчилися створювати рідкий пінопласт, який можна виготовляти навіть у домашніх умовах. Купити пінопласт чи газоблок Чернівці та його жителі можуть практично всюди. Вам не потрібно питати в інтернеті «купити газоблок Чернівці» чи «купити пінопласт Чернівці», все що від вс вимагається – це завітати до найближчого будівельного ринку.


Що ж таке рідкий пінопласт? Потрібно чітко розуміти, що даний термін є збірним різних різновидів спіненого матеріалу, які ґрунтуються на полімерних смолах. Їх головні розрізняльні риси залежать від декількох факторів. Перший фактор це призначення - існує технічний і будівельний матеріали, різниця їх полягає в дешевизні і токсичності матеріалу. Для технічного дозволяється використовувати більшу норму токсичності. Також багато що залежить і від технології виробництва - деякі види можуть виділяти отруйні випари при нагріванні. Найбезпечнішим сировиною вважають карамбідную смолу.


Рідкий пінопласт як і будь-який інший вид плитного утеплювача виходить внаслідок застигання спіненого сировини. Останнім часом майстри широко використовують мобільні домашні станції для виготовлення даного продукту. Ремонтні роботи досить часто, воліють робити самостійно.


Для такого домашнього виробництва вам знадобиться смола і затверджувач. Дані інгредієнти перемішуються і збиваються в піну, далі під напором подаються до місця нанесення через спеціальний шланг. Такі машини можна придбати в спеціалізованих магазинах, пінопласт купити можна буде за ще більш дешевою ціною. До слова кажучи дані машини для виготовлення рідкого пінопласту можна зібрати і власноруч з елементарних підручних матеріалів.


Як і будь-який інший матеріал, рідкий пінопласт має свої переваги і недоліки. Переваги тут наступні:


• Він забезпечує міцну агдезію з усіма матеріалами, на які він накладається.


• Поверхня не потребує попередньої складної підготовки. Її потрібно тільки трохи зачистити і просушити.


• Він висихає в однорідний шар, практично без швів.


• Добре пропускає пар, так що підходить для утеплення дерев'яних поверхонь.


• Легко можна видалити всі патьоки без залишку хімічних слідів.


Недоліків у даного матеріалу в лічені рази менше:


• Він не особливо підходить для застосування у внутрішніх приміщеннях через високу емісії формальдегіду.


• Досить не вологотривкий. Вимагає поверхневого покриття.


 

  • Комментарии (0)
Только авторизированные пользователи могут оставлять комментарии
Зарегистрироваться Войти

Новости по теме