Украина

Megamap
Выбрать другой город

/ Вся Украина

Переваги, які надає застосування CMS

24 марта 2014 в 17:00  | Новости мира 
Переваги, які надає застосування CMS

Переваги, які надає застосування CMS, зручно розглядати під різними кутами: з точки зору розробника сайту та його користувача/відвідувача. Розробнику сайту на основі системи управління контентом для управління самим сайтом спеціальні знання не знадобляться. А з користувачем сайту можлива інтерактивна взіємодія на кшталт реєстрації відвідувачів на сайті, спілкування на форумі або в онлайн-чаті, можливість залишити свої побажання та зауваження в гостевій книзі тощо. Сучасні системи управління вмістом зручні та зрозумілі не лише розробнику сайту, але й іншим працівникам, без роботи яких було би складно розвивати свій інтернет-бізнес та отримувати прибутки в сучасному стрімкому колообігу грошей. На основі систем управління контентом можна створити як сайт-візитку з однією-двома сторінками, наповненими переважно текстовою інформацією, так і масштабний проект з великою кількістю веб-сторінок. А завдяки логічному відкритому коду деяких CMS не існує обмеження на створення власних доповнень до системи.


Варто виробити відповідальність у питаннях безпеки ваших сайтів з самого початку та завантажувати останню доступну версію системи виключно на офіційному сайті розробників CMS, оскільки інші джерела являються не надійними, а їхні продукти можуть містити в собі шкідливий код.


Для забезпечення збереження та зростання ваших загальних вкладів у свій інтернет-бізнес, а також для ефективного повернення інвестицій в його просування рекомендується надійний хостинг. Як відомо, VPS-хостингу властиві певні переваги в порівнянні з віртуальним хостингом. Це стосується таких показників як швидкодія хостингу та його надійність. До того ж з VPS ви матимете повний доступ до управління на рівні операційної системи. Отже, для великих корпоративних сайтів з комбінованими динамічними та статичними (брошурними) веб-сорінками якомога краще підійде VPS — виділений віртуальний сервер. Ви будете займатися адмініструванням свого VPS самостійно на свій розсуд, а IP-адреса як для сайтів, так і для пошти буде належати тільки вам. До того ж на свій віртуальний виділений сервер ви зможет встановити потрібне вам програмне забезпечення та самостійно займатися розподілом ресурсів серверу поміж сайтами. А якщо ресурсів, що виділені в обраному тарифі, з часом вам буде не вистачати, ви маєте змогу змінити триф VPS хостингу. Вагаєтесь, який саме хостинг обрати? Звертайтеся до служби техпідтримки провайдера UH.UA із відповідним запитом і вам оперативно нададуть відповідь на всі поставлені питання.

  • Комментарии (1)
Только авторизированные пользователи могут оставлять комментарии
Зарегистрироваться Войти
Марк Колесников
Марк Колесников 2 мая 2014 в 14:36

Необходимо тщательно подойти к вопросы выбора ЦМС

Новости по теме