Украина

Megamap
Выбрать другой город

/ Вся Украина

Донецька обласна політична організація "Демократичний Альянс"

Следите за новостями компании, став её клиентом!

Донецька обласна політична організація "Демократичний Альянс"

Донецька обласна політична організація "Демократичний Альянс"

Просмотров за месяц:  415   Пакет:  Бесплатный  

Руководство компании

О компании

З часу свого заснування “Демократичний Альянс” пройшов складний і тривалий шлях становлення та розвитку. Зупиняючи свавілля влади, корупцію, безвідповідальність чиновників, навчаючи громадян боротись за свої права, “Демократичний Альянс” здобуває все більше прихильників, формує дієву, відповідальну, ціннісну команду, що продовжує чисельно і професійно зростати.

Сьогодні команду складають люди, які працюють в двох об’єднаннях: політичній партії “Демократичний Альянс” та громадській організації “Молодь Демократичного Альянсу”.

Команда структурована за регіональним принципом, з осередками обласного, міського і нижчих рівнів, та за ієрархічним принципом, де у відповідній послідовності керівну силу мають З’їзди, Ради та Правління.

Щодня до команди приєднуються нові і нові люди, збільшуючи результат спільних зусиль, наближаючи можливість сформувати чесну, відповідальну владу, забезпечити сталий розвиток України та гідне життя громадян. Долучитись до команди може кожен, хто поділяє цінності “Демократичного Альянсу” та готовий робити внесок у спільну справу.

  • Отзывы
Только авторизированные пользователи могут оставлять записи на стене
Зарегистрироваться
Войти

На стене компании пока нет ни одной записи.