Украина

Megamap
Выбрать другой город

/ Вся Украина

МакДональдз®

Следите за новостями компании, став её клиентом!

МакДональдз®

МакДональдз®

В каталоге:  Кафе Киева
Адрес:  Украина, Киев, улица Михаила Гришко, 7
Телефон:  (044) 230-09-00  Факс:  (044) 230-09-01   Эл. почта:  info@ua.mcd.com   Сайт: http://www.mcdonalds.ua/ukr  
Просмотров за месяц:  1013   Пакет:  Бесплатный  

Руководство компании

О компании

Компанія МакДональдз® є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 31 000 закладів у більш ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують близько 52 мільйонів відвідувачів.Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа МакДональдз®. 24 травня 1997 року поруч із станцією метро «Лук’янівська» у Києві відкрився перший заклад МакДональдз® у країні. 14 лютого 2011 року у цьому ж закладі було відкрито перше в Україні McCafe® – кав`ярню міського типу з широким асортиментом кавових напоїв та десертів.За понад 10 років існування МакДональдз® в Україні заклади компанії відвідали близько 430 000 000 гостей. Щодня МакДональдз® обслуговує приблизно 200 тисяч відвідувачів. Компанія «МакДональдз Юкрейн Лтд.» є одним із найбільших іноземних інвесторів в Україні: у розвиток мережі МакДональдз® та інфраструктури нашої держави компанією вже було вкладено понад 100 мільйонів доларів.Упродовж 1997–2006 років компанія сплатила 333 мільйони гривень у формі податків у державний та місцевий бюджети країни.Сьогодні в 21 місті України діє більше 70 закладів МакДональдз®.

Дополнительная информация

Одна з найважливіших складових сандвічів у МакДональдз® - м’ясна котлета, яка в МакДональдз® називається гамбургер.


Соковиті гамбургери з натуральної яловичини, цибуля, мариновані огірки, сир Чеддер, свіжий салат-латук, спеціальні соуси, кетчупи та гірчиця, булочки з насінням сезаму… Ці та інші інгредієнти справжніх страв МакДональдз® здавна відомі своїми відмінним смаком та поживністю.
За десятки років досліджень в Університеті Гамбургерології ми винайшли та вдосконалили формулу справжніх гамбургерів та інших м’ясних страв, які кожного дня смакують мільйони людей в Україні і по всьому світу.

Бажаєте чогось справді смачненького? Спробуйте сандвічі від МакДональдз®, для приготування яких ми використовуємо лише 100% натуральне і соковите м'ясо, апетитні запашні булочки з кунжутом, оригінальні сири та пікантні соуси, свіжі овочі й хрусткі салати… Все заради неповторного натурального смаку.

Лише зі 100% якісних інгредієнтів народжуються смачні легенди. І саме в цьому полягає секрет ваших улюблених гамбургерів.


  • Отзывы
Только авторизированные пользователи могут оставлять записи на стене
Зарегистрироваться
Войти

На стене компании пока нет ни одной записи.